Kreş ve Gündüz Bakımevi
12 Ocak 2024

 

Şişli Hamidiye Etfal EAH Kreş ve Gündüz Bakımevi 2022 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kreşe, hastanenin yataklı servisler bölümünün -1. katından ulaşılmaktadır. 62 çocuk kapasiteli kreşimize; 18-72 ay aralığında olan, hastane çalışanlarımızın çocukları kabul edilmektedir. Kreşimizde 4 sınıf, etkinlik alanları, mutfak, teknik oda, müdür odası, bebek bakım odası, çocuklar için özel lavabolar, uyku odası olmak üzere toplamda 223,49 m² kapalı alan bulunmaktadır.

Kreşte ayrıca çocuklar için açık oyun parkı bulunmaktadır. Kreşte aktif olarak 4 sınıf bulunmaktadır. Bu sınıflar 1-2 yaş, 2 yaş, 3 yaş ve 4-5 yaş olarak gruplara ayrılmıştır. Kreşimizde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı hizmeti sağlanmaktadır. Çocuklarla yapılan çeşitli etkinlikler, çeşitli atölyeler ve eğitsel faaliyetler ile çocuğun bilişsel, duyusal-sosyal, dil ve motor becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.


Çocuklarla yapılan çeşitli etkinlikler, çeşitli atölyeler ve eğitsel faaliyetler ile çocuğun bilişsel, duyusal-sosyal, dil ve motor becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

  1.jpg   2.jpg   3.jpg   4.jpg5.jpg   6.jpg   7.jpg   8.jpg   9.jpg  


Bilgi ve İletişim İçin : 

Kreş ve Gündüz Bakımevi Sorumlu Müdürü: Berrin Koçak

Dahili Tel No:0212 373 53 49 (Kreş ve Gündüz Bakımevi)        

NOT: Kreş yetkilisiyle irtibat kurulmadan kreşe müracaat edilmemesi önemle rica olunur.