Vedat KILIÇASLAN
17 Kasım 2021Vedat Kılıçaslan.JPG

Aslen Trabzonlu olup 1971 yılında Zonguldak’ta doğdu. Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

1993-1999 yılları arasında Sağlık Müdürlüğü Personel Şubesi Memur ve Birim Sorumlusu, 1999-2003 yılları arasında Mülga Süleymaniye Kadın Doğum Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gelir Tahakkuk Birim Sorumlusu olarak görev yaptı. 2004-2012 yılları arasında Mülga Süleymaniye Kadın Doğum Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Gelir Tahakkuk, Gider Tahakkuk, Doğrudan Temin, Bütçe İşlemleri, Teknik Hizmetler, İnşaat ve Kiralama Hizmetlerinden sorumlu Hastane Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış olup, kısa dönem Hastane Müdürlüğü’ne vekâlet etti. 2013-2021 yılları arasında Kamu Hastane Hizmetleri Başkanlığı-5 bünyesinde Bütçe İşlemleri, Kiralama İşlemleri, Gelir Tahakkuk, Ayniyat ve Teknik İşlerin takibinde ve yürütülmesinden sorumlu Uzman olarak görev yaptı. Kasım 2021 itibariyle S.B.Ü. Şişli Hamidiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak göreve başladı.

TOBB ETÜ-SEM ve Kamu İhale Kurumu İşbirliği tarafından düzenlenmiş olan T.C. Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Kamu Alımları Eğitimi

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenmiş olan Biyomedikal Hizmetler Eğitimi

Türk Standartları Enstitüsü tarafından düzenlenmiş olan Kalite Yönetim Sistemleri Temel Eğitimi

Kalite ve Çevre Denetçisi Eğitimi

Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Sağlık Turizmi ve İkili İşbirliği Eğitimi

2014-2015-2016 yıllarında Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenmiş olan Mali Mevzuat, Bütçe ve Muhasebe Eğitimlerine katılım sağladı.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.