T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

29/01/2018

Serap ÖTÜNÇTEMUR


Serap OTUNÇTEMUR_2.JPG

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı
Serap ÖTÜNÇTEMUR

    1980 yılında Malatya’ nın Arapgir ilçesi doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Malatya /Arapgir ilçesinde tamamladı.1998 yılında iş hayatına Kadıköy Belediyesi Sosyal Dayanışma Vakfı Polikliniğinde hemşire olarak başladı. 1999-2001 yılları arasında Kadıköy Vatan Hastanesi Acil servisinde çalıştı.

   2001 yılında İstanbul Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesine ataması oldu. 2001-2010 yılları arasında Acil Servis Hemşireliği, Sorumlu hemşirelik, Hizmetiçi Eğitim Hemşireliği, Başhemşire Yardımcılığı görevlerini yaptı. 2010 yılında İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesine atandı, Başhemşire Yardımcısı olarak görev yaptı.

   2012 yılından itibaren İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Florance Nightingale Hemşirelik Yüksek Okulu, Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans mezunudur. Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Programı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.