T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

29/01/2018

Yusuf SANAMER


Yusuf SANAMER_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Yusuf SANAMER

     1984 Erzurum doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Erzurum ve Bayburt’ta tamamladı. 2002 yılında iş hayatına Medikal firmada İç muhasebe ve ihale biriminde başladı. 2005 yılına kadar aynı firmada muhasebe ve ihale departman sorumlusu olarak devam etti. 2005 yılında Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmada muhasebe sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 2006 yılında medikal firma kurarak ticarete atıldı. Ticaret yaptığı yıllarda; birçok kamu ihalesine iştirak ederek, kamu ihale kanunu kursları ve seminerleri ile sektörel fuarlar ve kongrelere katılarak bu alanda tecrübe ve bilgi, birikim sahibi olmuştur.

     2010 yılında şirket ortaklığından ayrılarak, ilk atama yeri olan İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde kamu görevine başlamıştır. 2014 yılından itibaren İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

      Anadolu Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Üsküdar Üniversitesi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans Mezunudur. Evli ve bir çocuk babasıdır.