T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

11/03/2018

Müdür Yardımcıları


Musa TIMUR_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Musa TİMUR

     1956 yılında Elazığ’da doğdu. İlköğrenimini Elazığ'da, orta öğrenimini İstanbul Eyüp Lisesinde tamamladı. 1984 yılında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde memur olarak göreve başladı. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi AÖF Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

     Halen S.B.Ü. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Erhan ÇELİK_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Erhan ÇELİK
     1977 Ağrı-Patnos doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini Doğansu ilk ve ortaokulunda, Liseyi Patnos Sağlık Meslek Lisesinde tamamladı. 1996 yılından itibaren özel sektörde başlayan meslek hayatına 2000-2002 yılları arasında özel Bir hastanede idare amiri olarak devam etti. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2002 yılında KPSS-SB sınavı ile Bolu İline tayin edildi, aynı yıl Edirne de Askerlik hizmetini kısa dönem olarak yaptı.

   2004 yılında İstanbul İline atandı. 2005 yılından itibaren İstanbul Sağlık Müdürlüğünde Emlak- Yatırım Planlama Birim sorumlusu olarak çalıştı. Bu süre zarfında İstanbul İlindeki tüm yeni sağlık tesisi yatırım planlama süreçlerinde yer aldı. 2012 yılında Okmeydanı E.A. Hastanesinde Müdür Yardımcısı, 2013 yılında Beyoğlu Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinde Uzman olarak görev yaptı.

   2015 yılından itibaren Şişli Hamidiye Etfal E.A. Hastanesinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Sağlık Kurumları İşletmeciliği ön lisans, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi alanında yüksek lisans sahibi olup, evli ve üç çocuk babasıdır.

Efraim TOSUN_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Efraim TOSUN

       1983 Giresun doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Giresun Alucra’da tamamladı.

   2010 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesinde Sağlık Memuru (Tıbbi Sekreter) olarak memuriyet hayatına başladı. Burada görev yaptığı sırada 2012 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. 2013-2014 yılları arasında Beyoğlu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde Uzman olarak görev yapmıştır.  

     2014 yılından bu yana Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Efraim TOSUN İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü Yüksek Lisans mezunu olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Yusuf SANAMER_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Yusuf SANAMER

     1984 Erzurum doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Erzurum ve Bayburt’ta tamamladı. 2002 yılında iş hayatına Medikal firmada İç muhasebe ve ihale biriminde başladı. 2005 yılına kadar aynı firmada muhasebe ve ihale departman sorumlusu olarak devam etti. 2005 yılında Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmada muhasebe sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 2006 yılında medikal firma kurarak ticarete atıldı. Ticaret yaptığı yıllarda; birçok kamu ihalesine iştirak ederek, kamu ihale kanunu kursları ve seminerleri ile sektörel fuarlar ve kongrelere katılarak bu alanda tecrübe ve bilgi, birikim sahibi olmuştur.

     2010 yılında şirket ortaklığından ayrılarak, ilk atama yeri olan İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesinde kamu görevine başlamıştır. 2014 yılından itibaren İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

      Anadolu Üniversitesi Uluslar arası İlişkiler, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Üsküdar Üniversitesi Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans Mezunudur. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Musa ALCIOGLU_2.JPG

İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı
Musa ALÇIOĞLU
     1978 Kocaeli doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Zonguldak ve Kocaeli’ de tamamladı. 1998 yılında Ankara Abidinpaşa Sağlık Meslek Lisesinden, 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği, 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme, 2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Hastane İşletmeciliği bölümünden mezun oldu.

     2001 yılında İstanbul Adem Yavuz Sağlık Ocağı’nda Sağlık Memuru olarak göreve başladı. 2004-2006 yılları arasında SBÜ Kartal Lütfi Kırdar EAH’de, 2006-2012 yılları arasında (112) İstanbul İl Ambulans Hizmetlerinde, 2012-2016 yılları arasında İstanbul Beyoğlu Bölgesi Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği’nde görev yaptı. 

      2016 yılından itibaren ise SBÜ Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi’nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Serap ÖTÜNÇTEMUR_2.JPG

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı
Serap ÖTÜNÇTEMUR
   1980 yılında Malatya’ nın Arapgir ilçesi doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Malatya / Arapgir ilçesinde tamamladı.1998 yılında iş hayatına Kadıköy Belediyesi Sosyal Dayanışma Vakfı Polikliniğinde hemşire olarak başladı. 1999-2001 yılları arasında Kadıköy Vatan Hastanesi Acil servisinde çalıştı.

   2001 yılında İstanbul Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesine ataması oldu. 2001-2010 yılları arasında Acil Servis Hemşireliği, Sorumlu hemşirelik, Hizmetiçi Eğitim Hemşireliği, Başhemşire Yardımcılığı görevlerini yaptı. 2010 yılında İstanbul Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesine atandı, Başhemşire Yardımcısı olarak görev yaptı.

   2012 yılından itibaren İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İstanbul Üniversitesi Florance Nightingale Hemşirelik Yüksek Okulu, Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Lisans mezunudur. Okan Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Programı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.